Wajnert Meble

WAJNERT MEBLE to producent mebli z rozbudowaną siecią salonów partnerskich położonych na terytorium całego kraju. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie sprawiły, że firma jest niekwestionowanym liderem w swojej branży. W swojej pracy staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością, dlatego decydując się na zakup mebli z oferty WAJNERT MEBLE można mieć pewność, że otrzyma się pełnowartościowy produkt stworzony z wykorzystaniem sprawdzonych technologii oraz wykonany zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Firma dokłada wszelkich starań, aby produkowane meble łączyły w sobie wygodę, funkcjonalność oraz niepowtarzalny design. Dokonując zakupów w salonach partnerskich WAJNERT MEBLE można mieć pewność, że to doskonały i sprawdzony wybór.
W bogatej ofercie firmy znaleźć można różnego rodzaju meble z przeznaczeniem do takich pomieszczeń jak pokój dzienny, sypialnia, pokój młodzieżowy, jadalnia, salon a także różnego rodzaju zestawy wypoczynkowe i szafy. Aby ułatwić poruszanie się po stronie internetowej WAJNERT MEBLE asortyment został podzielony według odpowiednich kategorii. Do każdej oferty dołączone są zdjęcia danego produktu oraz podstawowe informacje o materiałach, które zostały wykorzystane w procesie produkcji, gabarytach i punktach sprzedaży, w których można dokonać zakupu. Dla ułatwienia decyzji przygotowane zostały aranżacje, których zadaniem jest pokazanie jak dany mebel prezentuje się w konkretnym pomieszczeniu oraz w połączeniu z innymi produktami. Mogą one być także doskonałą inspiracją do zaprojektowania własnego wnętrza.
Przeważającą większość w ofercie WAJNERT MEBLE stanowią meble tapicerowane. Sofy, narożniki, fotele, pufy a także całe komplety wypoczynkowe wykonane w tkaninach dostępnych w szerokiej palecie kolorystycznej cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Zgodnie z obowiązującym trendem w nowoczesnym designie do oferty mebli tapicerowanych dołączyły w ostatnim czasie łóżka, które stały się absolutnym hitem rynkowym. Meble tego typu mają niekończącą się listę zalet i sprawiają, że pomieszczenia wyglądają bardziej przytulnie. Wybór tkaniny obiciowej dla wszystkich mebli tapicerowanych uzależniony jest od preferencji klientów. Wielbiciele naturalnych materiałów i tkanin mogą również wybrać meble skórzane. Bogactwo materiałów obiciowych sprawia, że ich wybór może być bardzo trudnym zadaniem. Aby ułatwić to zadanie firma WAJNERT MEBLE postanowiła podzielić się klientami własnym doświadczeniem w tej kwestii, dlatego na stronie znaleźć można wszystkie istotne informacje na temat rodzajów tkanin, ich właściwości, a także sposobów czyszczenia i konserwacji. Są to niezwykle istotne detale, o których czasami klienci zapominają w momencie dokonywania zakupu, a które rzutują na późniejsze zadowolenie z użytkowania konkretnego produktu.